Menu


Plebiscyt Gazety Pomorskiej


Zakończył się plebiscyt Gazety Pomorskiej na Najpopularniejszą Przychodnię weterynaryjną w Inowrocławiu i okolicach, uczestniczyły w nim wszystkie przychodnie z naszego miasta. Zajeliśmy w nim 1 miejsce.

       Dzięki Waszym SMS-om i głosom oddawanym przez stronę internetową możemy się cieszyć tym dużym wyróżnieniem. Jest ono dla nas bardzo ważne.

       Kiedy 25 lat temu zaczynaliśmy naszą pracę w Inowrocławiu postanowiliśmy leczyć skutecznie i zgodnie z najnowszymi zdobyczami nauki. Jako pierwsi wprowadziliśmy do naszego miasta badanie rentgenowskie zwierząt, nasz aparat USG był jednym z pierwszych w Polsce. Zdobywaliśmy kolejne stopnie wtajemniczenia wiedzy weterynaryjnej, szkolenia, państwowe specjalizacje z zakresu chirurgii i leczenia chorób psów i kotów. Kosztowało to wiele trudu, czasem nerwów- trzeba było zdawać kolejne egzaminy przed największymi autorytetami weterynaryjnymi w Polsce.

       Po latach nie osiedliśmy na laurach, dzisiaj mamy już najnowocześniejszy sprzęt do RTG cyfrowego, który zapewnia niespotykaną dotychczas możliwość dokładnego badania, nasze USG z kolorowym doplerem było pierwszym tego typu aparatem w Inowrocławiu, wprowadziliśmy operacje ortopedyczne stawów kolanowych i biodrowych, nowoczesną diagnostykę chorób serca (echo, monitoring EKG).

       Czasem zastanawialiśmy się jak to odbieracie i co o tym sądzicie. Dzisiaj już wiemy, olbrzymia liczba oddanych na nas głosów jest najlepszym tego dowodem. Cieszymy się że darzycie nas tak dużym zaufaniem i że nasza wizja pracy z Waszymi pupilami jest tak doceniana. Daje nam to nowy bodziec do jeszcze intensywniejszej pracy i zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.

       BARDZO DZIĘKUJEMY za zaufanie jakim nas obdarzyliście i Wasze głosy, które pozwoliły wygrać nam ten ranking.

Na naszej stronie internetowej i facebooku będziemy zamieszczać informacje, które pomogą Wam w opiece nad Waszymi podopiecznymi.
Lecznica Zwierząt Inowrocław

Porady

Strona 1 z 4  > >>

smakołyk dla ludzi-trucizna dla psów i kotów
Koniec roku, czas zabaw dla nas, dla zwierząt często trudny okres
Robaki u psów i kotów- problem ciągle aktualny. Informacje z kongresu, w którym Inowrocław reprezentowali weterynarze z naszej przychodni: lekarz weterynarii Anna Biegała i Tomasz Biegała.

Nasze przychodnie:

Inowrocław
ul. Wojska Polskiego 17
pn.-pt. 9-19
sb. 10-13
tel. 52 355 42 49
Weterynarz Inowrocław
Inowrocław
ul. Św. Ducha 16
pn.-pt. 10-12 i 15-17:30
sb. 10-12
tel. 52 353 37 31
Przychodnia Wterynaryjna Inowrocław

Weterynarz

Lekarz weterynarii (pot. weterynarz) – przedstawiciel jednej z trzech nauk lekarskich (obok medycyny i stomatologii) – osoba, która ukończyła 5,5-letnie studia na jednym z wydziałów medycyny weterynaryjnej i uzyskała prawo do wykonywania zawodu nadawane przez okręgową izbę lekarsko-weterynaryjną, posiadająca kwalifikacje do badania i leczenia zwierząt oraz do kontroli środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego. (Wikipedia)